کاهش زمان استعلامات صنفی از نیروی انتظامی

رئیس اتاق اصناف ایران از کاهش زمان استعلامهای صنفی از نیروی انتظامی خبر داد. به گزارش سردبیر پرس، به نقل از اتاق اصناف ایران، سعید ممبینی در دیدار با سرهنگ علی نوروزی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و معاونان این نهاد به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با اشاره به همکاری اصناف و پلیس اماکن […]

رئیس اتاق اصناف ایران از کاهش زمان استعلامهای صنفی از نیروی انتظامی خبر داد.
به گزارش سردبیر پرس، به نقل از اتاق اصناف ایران، سعید ممبینی در دیدار با سرهنگ علی نوروزی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و معاونان این نهاد به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با اشاره به همکاری اصناف و پلیس اماکن در نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: در بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی، برخورد پلیس اماکن با صنوفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کردند، توأم با حفظ عزت و احترام برای آنان بوده و این موضوع علاوه بر تهران در تمامی کشور مصداق دارد.
وی همچنین با اشاره به شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» که به عنوان شعار هفته نیروی انتظامی در نظر گرفته شده، تصریح کرد: کاهش زمان استعلامات صنفی با راه‌اندازی سامانه‌ای بدین منظور، یکی از اقدامات مثبتی است که با همکاری سازمان‌ها و نهادهای مختلف از جمله پلیس اماکن محقق شده است.
ممبینی همچنین به نقش متقابل اصناف در تأمین امنیت جامعه اشاره کرد و افزود: هر کجا که چراغ مغازه‌ای روشن باشد مردم احساس امنیت بیشتری دارند. علاوه بر این، اصناف همواره در تعامل با پلیس در برقراری امنیت اقتصادی و اجتماعی تلاش کردند.
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی نیز در این دیدار گفت: پلیس اماکن همواره تلاش دارد تا نگاه سلبی به هیچ قشر و گروهی نداشته باشد و در خصوص اصناف نیز همین‌طور است. اصناف و بازاریان برای تأمین معاش خود و خدمت به مردم زحمت می‌کشند و ما باید مسیر فعالیت را برای آنان هموار کنیم. در واقع اصناف همواره در کنار پلیس بوده‌اند و این همراهی دو سویه است.وی همچنین در خصوص شعار «پلیس هوشمند و امنیت پایدار» اظهار کرد: تلاش کرده‌ایم که به این شعار، جامه عمل بپوشانیم. کاهش زمان استعلامات از برنامه‌های پلیس است و امیدواریم مجموعه اقدامات الکترونیک ما به زودی تجلی بیشتری در اصناف یابد تا دغدغه دولت مبنی بر رفع موانع کسب‌وکار را مرتفع سازیم.
انتهای پیام

منبع : ایسنا