کاهش کیفیت هوای اصفهان/ دما تغییر محسوسی ندارد

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه تا پایان هفته جوی پایدار در سطح استان حاکم است، اظهار داشت: آسمان بیشتر مناطق استان استان طی این مدت صاف و گاهی وزش باد به نسبت شدید و در نیمه شرقی گاهی باد شدید همراه با گردوخاک محلی پیش‌بینی می‌شود. وی ادامه داد: […]

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه تا پایان هفته جوی پایدار در سطح استان حاکم است، اظهار داشت: آسمان بیشتر مناطق استان استان طی این مدت صاف و گاهی وزش باد به نسبت شدید و در نیمه شرقی گاهی باد شدید همراه با گردوخاک محلی پیش‌بینی می‌شود.
وی ادامه داد: وزش باد در نیمه شرقی استان گاهی به کاهش دید و کیفیت هوا در این مناطق و تا حدی مرکز منجر می‌شود و برای کلان‌شهر اصفهان غبار صبحگاهی را طی روز سه‌شنبه انتظار داریم.
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت پیش رو تغییر محسوسی ندارد، افزود: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۴ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۱۶ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.
آقایی اضافه کرد: خور و بیابانک با بیشینه دمای ۳۶ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با کمینه دمای هفت درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خواهند بود.

منبع : خبرگزاری مهر