کاهش ۲۰ درصدی تصادفات فوتی در گلستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ فرزاد تاجره شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تمهیدات ویژه پلیس در طرح نوروزی، اظهارکرد: فرماندهی انتظامی استان به منظور برقراری نظم و امنیت ایام نوروز، اقدامات هدفمندی انجام داده که دستاوردهای ارزشمندی هم به دنبال داشته است. جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: از ابتدای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ فرزاد تاجره شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تمهیدات ویژه پلیس در طرح نوروزی، اظهارکرد: فرماندهی انتظامی استان به منظور برقراری نظم و امنیت ایام نوروز، اقدامات هدفمندی انجام داده که دستاوردهای ارزشمندی هم به دنبال داشته است.
جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون آمار ورود مسافران به گلستان بیش از ۵۳۴ هزار نفر بوده که نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: در همین بازه زمانی بیش از ۲۷ هزار تماس با مرکز ۱۱۰ برقرار که نسبت به سال گذشته ۳۱ درصد رشد را نشان می‌دهد.
تاجره ادامه داد: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون با تلاش شبانه روزی پلیس، مقدار یک تن و ۱۱۴ کیلو و ۲۵۳ گرم انواع مواد مخدر کشف که نسبت به سال گذشته ۷۲ درصد افزایش داشته است.
جانشین فرمانده انتظامی گلستان بیان کرد: همچنین در حوزه تصادفات با توجه به افزایش چشمگیر حجم سفرها نسبت به سال گذشته، با تلاش کارکنان پلیس راه و راهور استان شاهد کاهش ۲۰ درصدی تصادفات فوتی و ۱۸ درصدی تصادفات جرحی بوده‌ایم.
منبع : مهر نیوز