کاهش ۳ درصدی جابجایی مسافر در اردبیل

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فتح الله پورصالح بعد از ظهر دوشنبه در بازدید از پایانه مسافری خلخال اظهار کرد: در یک ماهه گذشته ۱۳۰ هزار نفر مسافر از استان جابجا شده است که این رقم جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۱۳۵ هزار نفر بود ۳ درصد کاهش را دارد. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فتح الله پورصالح بعد از ظهر دوشنبه در بازدید از پایانه مسافری خلخال اظهار کرد: در یک ماهه گذشته ۱۳۰ هزار نفر مسافر از استان جابجا شده است که این رقم جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۱۳۵ هزار نفر بود ۳ درصد کاهش را دارد.

وی با بیان اینکه این تعداد مسافر در قالب ۲۲ هزار و ۲۴۲ سفر از استان جابجا شدند، افزود: بیش از هزار ناوگان مسافری در استان اردبیل فعالیت دارد که ۷۱ هزار و ۷۵۷ نفر مسافر با وسیله نقلیه اتوبوس، ۷ هزار و۲۵۵ نفر با مینی بوس و ۵۱ هزار و ۶۹۵ نفر مسافر نیز با وسیله نقلیه سواری از استان جابجا شدند.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل فعالیت ۵۴ شرکت داخلی مسافربری را در استان اردبیل یادآور شد و گفت: دو هزار و ۵۲۲ راننده در حوزه مسافر در حال خدمات رسانی به مردم و مسافران هستند.

پورصالح با اشاره به فعالیت ۷ پایانه مسافربری در استان افزود: مردم و مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از پایانه‌های مسافربری و یا راننده را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.