کاهش ۵ دلاری قیمت نفت در بازارهای جهانی

به گزارش سردبیر پرس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۸ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به اواخر هفته گذشته با ۵ دلار و ۱ سنت کاهش به ۱۱۵ دلار و ۶۹ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۵.۳۲ درصد کاهش را به خود دیده است. همچنین قیمت […]

به گزارش سردبیر پرس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۸ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به اواخر هفته گذشته با ۵ دلار و ۱ سنت کاهش به ۱۱۵ دلار و ۶۹ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۵.۳۲ درصد کاهش را به خود دیده است.
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۵ دلار و ۱۶ سنت افزایش به ۱۰۸ دلار و ۷۴ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۵.۶۵ درصد کاهش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۰.۰۶ درصد یا ۷ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش رشدی ۱۸.۰۹ درصدی یا ۱۷ دلار و ۷۲ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۳۶.۱۷ درصدی یا ۳۰ دلار و ۷۳ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۱.۰۱ درصدی یا ۱ دلار و ۱۱ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با رشد ۱۶.۴۳ درصدی یا ۱۵ دلار و ۳۶ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۵.۹۲ درصدی یا ۲۸ دلار و ۷۷ سنتی روبرو شده است.

منبع : خبرگزاری مهر