کتاب «زلال» در مسجد جمکران رونمایی می‌شود

به گزارش سردبیر پرس، کتاب «زلال»، نوشته لیلا محمدی، روایت زندگی شهیدی که امام زمان را می‌دید، فردا (پنج شنبه نهم تیرماه) در مسجد جمکران رونمایی می‌شود. کتاب «زلال» روایت مستند زندگی عارف شهید «سیدرضا پورموسوی» است که توفیق تشرف و استفاده مکرر از محضر امام عصر (عج) را داشته و بخشی از آنچه برایش […]

به گزارش سردبیر پرس، کتاب «زلال»، نوشته لیلا محمدی، روایت زندگی شهیدی که امام زمان را می‌دید، فردا (پنج شنبه نهم تیرماه) در مسجد جمکران رونمایی می‌شود.
کتاب «زلال» روایت مستند زندگی عارف شهید «سیدرضا پورموسوی» است که توفیق تشرف و استفاده مکرر از محضر امام عصر (عج) را داشته و بخشی از آنچه برایش رخ داده است، در جزوه‌ای نوشته است. این‌کتاب بر اساس دست‌نوشته‌های خود شهید که بعد از شهادتش آشکار شده نوشته شده است. لیلا محمدی، نویسنده اثر، آن دست‌نوشته‌ها را در قالب خاطره_داستان به تصویر کشیده است.
مراسم رونمایی از کتاب «زلال» با حضور نویسنده کتاب؛ حسین جوشقانیان، مسئول سیره تفحص شهدا و سید زمان پورموسوی برادر شهید، از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ در فروشگاه سبک زندگی کتاب جمکران واقع در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.