کردستانی ها منتظر بارش های رگباری باران در آخر هفته جاری باشند

علی پناهی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس پیش بینی‌ها از روز پنج شنبه تا شنبه هفته آینده احتمال بارش‌های رگباری و رعد و برق پراکنده در استان وجود دارد که بیشتر نقاط شرقی، مرکزی و شمالی استان را در بر می‌گیرد. وی افزود: میزان بارش‌ها در حال حاضر […]

علی پناهی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس پیش بینی‌ها از روز پنج شنبه تا شنبه هفته آینده احتمال بارش‌های رگباری و رعد و برق پراکنده در استان وجود دارد که بیشتر نقاط شرقی، مرکزی و شمالی استان را در بر می‌گیرد.
وی افزود: میزان بارش‌ها در حال حاضر زیاد برآورد نشده است اما با توجه به اینکه ماهیت بارش‌های تابستانی، خسارت زا است، کشاورزان استان باید تمهیدات لازم را برای جلوگیری از خسارات احتمالی بیندیشند.
پناهی به رشد پوشش ابر در آسمان استان طی روزهای آتی اشاره کرد و گفت: در این مدت همچنین سرعت وزش باد نسبتاً شدید است و پدیده گرد و خاک نیز در استان مشاهده می‌شود.
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان خاطر نشان کرد: دمای هوای استان روند افزایشی دارد و تا روز جمعه به طور میانگین ۲ تا سه درجه بیشتر می‌شود.

منبع : مهر نیوز