کردستان جزو ۱۰ استان آخر کشور از لحاظ واکسیناسیون کروناست

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد رضایی سه‌شنبه شب در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان اظهار کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراسم‌های فرهنگی و اجتماعی الزامی است و باید همه دستگاه‌های اجرایی این مهم را مدنظر داشته باشند. وی افزود: علی رغم اینکه شاهد افزایش مراجعه کنندگان برای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد رضایی سه‌شنبه شب در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان اظهار کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراسم‌های فرهنگی و اجتماعی الزامی است و باید همه دستگاه‌های اجرایی این مهم را مدنظر داشته باشند.
وی افزود: علی رغم اینکه شاهد افزایش مراجعه کنندگان برای واکسیناسیون کرونا هستیم اما کردستان در بین ۱۰ استان آخر کشور قرار دارد.
رضایی خاطرنشان کرد: متأسفانه بسیاری از صدمات و تلفات کرونایی در استان به دلیل بی توجهی افرادی است که هنوز واکسینه نشده اند.
وی اعلام کرد: در روزهای آتی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان بخشی از آموزش‌ها در مدارس و مراکز آموزش عالی به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان اظهار داشت: شهروندان باید نسبت به تزریق واکسن هرچه سریع‌تر اقدام کنند.
رضایی تصریح کرد: باید نظارت بر فعالیت اصناف و دیگر مشاغل چهارگانه تشدید شود.
وی بر لزوم لکه‌گیری در مناطق روستایی در زمینه پوشش واکسیناسیون تأکید کرد و گفت: باید در سریع‌ترین زمان ممکن میزان پوشش واکسیناسیون را به میزان مصونیت اجتماعی برسانیم.

منبع : مهر نیوز