کرمانشاه را باید با تلاش به جایگاه واقعی‌اش برگردانیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه صبح سه شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب در سالن حجاب کرمانشاه، اظهار کرد: دانش آموزان از نخستین روزهای انقلاب اسلامی نقش مهمی در به پیروزی رساندن و اثبات انقلاب اسلامی داشتند و بعد از انقلاب نیز نقش مؤثر دانش آموزان در موفقیت‌های جمهوری اسلامی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه صبح سه شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب در سالن حجاب کرمانشاه، اظهار کرد: دانش آموزان از نخستین روزهای انقلاب اسلامی نقش مهمی در به پیروزی رساندن و اثبات انقلاب اسلامی داشتند و بعد از انقلاب نیز نقش مؤثر دانش آموزان در موفقیت‌های جمهوری اسلامی مشهود است.

وی با اشاره به جمله‌ای از حضرت امام خمینی (ره) در خصوص نقش دانش آموزان در آینده کشور، گفت: آینده کشور متعلق به دانش آموزان امروز است و این دانش آموزان هستند که مدیریت کشور را به دست خواهند گرفت.

استاندار کرمانشاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای دانش آموز، تصریح کرد: ایثار و شهادت دانش آموزان و نوجوان نمادی از عشق واقعی به اسلام و انقلاب است که در تاریخ انقلاب اسلامی بارها این وفاداری و عشق به عرصه نمایش در آمده است.

امیری مقدم خاطرنشان کرد: ایثار و از خودگذشتگی مردم کرمانشاه در سال‌های دفاع مقدس و روزهای سخت انقلاب اسلامی، حق بزرگی را برای مردم این دیار ساخته است و الان باید با خدمت صادقانه این از خودگذشتگی ها جبران شود.

وی ادامه داد: اگر امروز می‌بینیم که سرمایه گذاران از این استان فراری هستند به دلیل معرفی اشتباه ما از کرمانشاه است که انتظار می‌رود همه ما با تلاش و کار مضاعف کرمانشاه را به جایگاه واقعی اش که روزی مرکز استان پنجم کشور بازگردانیم.

منبع : مهر نیوز