کرمانشاه ۱۳ میلیارد تومان زکات فطریه دادند

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه از پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد تومان زکات فطریه و کفارات به پایگاه‌های ثابت و سیار و درگاه‌های الکترونیک این نهاد خبر داد. مسن رخصی با بیان اینکه این نهاد پیش از اقامه نماز عید سعید فطر کار جمع آوری زکات فطریه و کفارات مردم را در بیش […]

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه از پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد تومان زکات فطریه و کفارات به پایگاه‌های ثابت و سیار و درگاه‌های الکترونیک این نهاد خبر داد.
مسن رخصی با بیان اینکه این نهاد پیش از اقامه نماز عید سعید فطر کار جمع آوری زکات فطریه و کفارات مردم را در بیش از دو هزار پایگاه ثابت و سیار و پنج درگاه الکترونیک آغاز کرده است، گفت: طبق آخرین آمار کرمانشاهیان خیر بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۳۵ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد پرداخت کردند.
رخصی عنوان کرد: از این میزان ۱۳ میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان زکات فطریه عام و باقی زکات فطره سهم سادات و کفارات عمد و غیر عمد بوده است.
وی با بیان اینکه همچنان درگاه های الکترونیک این نهاد به منظور دریافت فطریه و کفارات مردم خیر استان کرمانشاه فعال است، تاکید کرد: شماره گیری کد دستوری #۵*٨٨٧٧* از طریق تلفن های همراه، تماس با تلفن گویای ٠٩۶٨٨٧ و یا مراجعه به اپلیکیشن های بله، بام، سکه، ایوا و سنا و سایت WWW.emdad.ir از درگاه های الکترونیک جمع آوری فطریه به شمار می رود.
 رخصی تصریح کرد: همچنین کرمانشاهیان می توانند زکات فطریه عام را به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۴۴۵ ،  زکات فطره سادات را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۷۱۱ ؛  کفاره غیر عمد را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۵۹۸۷ و کفارات عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۲۵۲ واریز کنند.
انتهای پیام