کرونا ۲ قربانی دیگر از یزد گرفت/ ۳۰۶ ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته

محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از ۹۲۲ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۳۰۶ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شده‌اند. وی ادامه داد: از این تعداد ۵۱ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و […]

محمود نوری شادکام در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از ۹۲۲ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۳۰۶ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شده‌اند.
وی ادامه داد: از این تعداد ۵۱ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و ۲۵۵ نفر در منزل دوران نقاهت خود را طی می‌کنند.
نوری شادکام با اشاره به شناسایی موارد جدید بستری در بیمارستان‌های استان افزود: دو بیمار در ابرکوه، ۱۱ بیمار در اردکان، دو بیمار در بافق، سه بیمار در تفت، یک بیمار در مروست، دو بیمار در مهریز، چهار بیمار در میبد و ۲۵ بیمار در شهر یزد شناسایی شده‌اند.
وی با اشاره به فوت دو نفر در یزد در شبانه روز گذشته افزود: متاسفانه در شبانه روز گذشته یک بیمار در شهر یزد و یک بیمار در مهریز قربانی کووید -۱۹ شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد ادامه داد: در حال حاضر ۴۱۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۸۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه خدمات دریافت می‌کنند.

منبع : خبرگزاری مهر