کسب رتبه دوم کنگره قرآن کریم مدارس سمپاد توسط دانش‌آموز مریوانی

هاشم ناظمی جلال در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ادامه افتخارآفرینی دانش‌آموزان کردستانی «هیژا احمدی» دانش‌آموز مریوانی موفق به کسب رتبه دوم بیست و هشتمین کنگره سراسری قرآن کریم مدارس استعدادهای درخشان شد. وی افزود: احمدی دانش‌آموز دبیرستان استعدادهای درخشان مریوان، است که در این دوره از مسابقات در رشته حفظ شرکت […]

هاشم ناظمی جلال در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ادامه افتخارآفرینی دانش‌آموزان کردستانی «هیژا احمدی» دانش‌آموز مریوانی موفق به کسب رتبه دوم بیست و هشتمین کنگره سراسری قرآن کریم مدارس استعدادهای درخشان شد.
وی افزود: احمدی دانش‌آموز دبیرستان استعدادهای درخشان مریوان، است که در این دوره از مسابقات در رشته حفظ شرکت کرد.
وی عنوان کرد: بیست و هشتمین کنگره سراسری قرآن کریم مدارس استعدادهای درخشان از هفتم تا چهاردهم مهرماه به میزبانی استان یزد در حال برگزاری است و «هیژا احمدی» دانش‌آموز پایه هشتم دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی مریوان موفق به کسب رتبه دوم این دوره از کنگره در رشته «حفظ ویژه» شد.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان عنوان کرد: این کنگره با حضور دانش‌آموزان منتخب دبیرستان‌های دوره اول و دوم استعدادهای درخشان سراسر کشور و در چهار رشته حفظ عمومی، حفظ ویژه، قرائت و مفاهیم برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ در یک سال اخیر دانش‌آموزان کردستانی در مسابقات و المپیادهای مختلف علمی، فرهنگی، هنری، قرآنی و ورزشی به مدال‌ها و رتبه‌های متعددی دست یافته‌اند.

منبع : مهر نیوز