کشف محموله‌های قاچاق در شهرستان های بناب و میانه

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ محمد تقی سلطانی فرمانده انتظامی میانه از توقیف خشکبار خارجی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان ” میانه” خبر داد. وی سپس گفت: درپی کسب خبری مبنی بر قاچاق کالا توسط یک دستگاه کامیون، مأموران پلیس ایستگاه شهید فرجی در راستای مبارزه با قاچاق رسیدگی به موضوع را […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ محمد تقی سلطانی فرمانده انتظامی میانه از توقیف خشکبار خارجی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان ” میانه” خبر داد.
وی سپس گفت: درپی کسب خبری مبنی بر قاچاق کالا توسط یک دستگاه کامیون، مأموران پلیس ایستگاه شهید فرجی در راستای مبارزه با قاچاق رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران پس از شناسایی کامیون آن را متوقف که در بازرسی، ۳ تن و ۳۰۰ کیلوگرم خشکبار قاچاق شامل، ۳ تن گردو خارجی و ۳۰۰ کیلوگرم مغز بادام فاقد خارجی قاچاق را کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی هم از کشف ۱۶ تن گندم قاچاق در شهرستان بناب خبر داد.
سردار علی محمدی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس آگاهی شهرستان بناب در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: مأموران در بازرسی از کامیون متوقف شده مقدار ۱۶ تن گندم قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال را کشف کردند.

منبع : مهر نیوز