کشف ۱۰۰ تُن سیمان احتکار شده در رضوانشهر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار عزیزاله ملکی بعد از ظهر پنج شنبه در گفتگو با رسانه‌ها با اشاره به ضربه احتکار کالا به سیستم تولید و توزیع اظهار کرد: انجام این عمل از نظر اقتصادی نیز به مردم فشار وارد می‌کند. فرمانده انتظامی گیلان با تأکید برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان بازار گفت: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار عزیزاله ملکی بعد از ظهر پنج شنبه در گفتگو با رسانه‌ها با اشاره به ضربه احتکار کالا به سیستم تولید و توزیع اظهار کرد: انجام این عمل از نظر اقتصادی نیز به مردم فشار وارد می‌کند.
فرمانده انتظامی گیلان با تأکید برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان بازار گفت: اقدامات قاطع پلیس در راستای مقابله با احتکار سبب قانونمداری شده و مؤلفه‌های امنیت را ارتقا می‌دهد.
وی در ادامه با اشاره به دریافت خبری مبنی بر احتکار سیمان در شهرستان رضوانشهر افزود: مأموران انتظامی با تحقیقات نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی به همراه نماینده اداره صمت به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۱۰۰ تن سیمان احتکار شده در بازرسی از ۴ انبار خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص متهمان ۳۶، ۳۷، ۴۶ و ۶۷ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع : خبرگزاری مهر