کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر سنتی در مانه و سملقان

سرهنگ مهدی مهران فر در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی مأموران پاسگاه انتظامی سملقان، فردی که با یک دستگاه خودروی سواری اقدام به حمل و جابجایی مقدار قابل توجهی مواد مخدر می‌کرد، در محور چمن بید- جنگل گلستان شناسایی شد. فرمانده انتظامی مانه و سملقان با اشاره به اینکه […]

سرهنگ مهدی مهران فر در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی مأموران پاسگاه انتظامی سملقان، فردی که با یک دستگاه خودروی سواری اقدام به حمل و جابجایی مقدار قابل توجهی مواد مخدر می‌کرد، در محور چمن بید- جنگل گلستان شناسایی شد.
فرمانده انتظامی مانه و سملقان با اشاره به اینکه با سرعت عمل مأموران خودروی مورد نظر متوقف و تحت بازرسی قرار گرفت، افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۱۰ کیلوگرم تریاک و همچنین یک دستگاه گنج یاب نیز کشف شد.
وی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر که بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست تا به جهت پیشگیری از آلوده شدن فرزندانمان به این بلای خانمان سوز، در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع : خبرگزاری مهر