کشف ۱۲۰ کیلوگرم تریاک با همکاری پلیس سمنان و هرمزگان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سرتیپ جلیل موقوفه‌ای صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در عملیات مشترک پلیس هرمزگان و سمنان محموله مواد مخدر کشف شد، تاکید کرد: این محموله ۱۲۰ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک را شامل می‌شود. وی درباره چگونگی عملیات، افزود: از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سرتیپ جلیل موقوفه‌ای صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در عملیات مشترک پلیس هرمزگان و سمنان محموله مواد مخدر کشف شد، تاکید کرد: این محموله ۱۲۰ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک را شامل می‌شود.
وی درباره چگونگی عملیات، افزود: از ماه‌ها قبل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان بر روی عناصر اصلی توزیع مواد مخدر در کشور کار عملیاتی می‌کرد و در این تحقیقات این امر مشخص شد که گروهی سوداگران مرگ قصد دارند مقادیری مواد مخدر را بین استان‌های جنوبی کشور حمل و به هرمزگان برسانند.
فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه طی هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان تیم‌های عملیاتی با هدایت لحظه به لحظه پلیس سمنان موفق به شناسایی خودروی قاچاقچیان درست در موعد مقرر انتقال محموله شدند، ابراز کرد: در عملیات غافلگیرانه دو دستگاه خودرو متوقف شدند که یکی دارای محموله و دیگری راه پاک کن آن بود.
موقوفه‌ای با بیان اینکه این عملیات به تیراندازی نیز انجامید اما در نهایت سه نفر قاچاقچی دستگیر شدند، گفت: این افراد مواد مخدر را به صورت ماهرانه جاسازی کرده بودند که با تلاش همکاران ما در نیروی انتظامی کشف و ضبط شد.