کشف ۱۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در سنندج

علی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس در تشریح جزئیات طرح ارتقا امنیت اجتماعی که در استان که به مدت پنج روز به مرحله اجرا درآمد، بیان کرد: پلیس در راه امنیت و آسایش روانی شهروندان با اقتدار با مخلان نظم و امنیت عمومی برابر قانون برخورد می‌کند. وی با اشاره به اینکه در […]

علی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس در تشریح جزئیات طرح ارتقا امنیت اجتماعی که در استان که به مدت پنج روز به مرحله اجرا درآمد، بیان کرد: پلیس در راه امنیت و آسایش روانی شهروندان با اقتدار با مخلان نظم و امنیت عمومی برابر قانون برخورد می‌کند.
وی با اشاره به اینکه در مدت طرح بیش از ۳۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف شده است، گفت: در این راستا ۶ فقره پرونده بالای ۱۰۰ میلیون و ۲ فقره پرونده بالای ۵۰۰ میلیون تومان کشف شده است.
فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به توقیف ۲۷ دستگاه خودرو شوتی، گفت: قاچاقچیان با خودروهای شوتی سلامت شهروندان و ضربه به اقتصاد جامعه را هدف گرفته‌اند که این امر جهت برخورد با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.
سردار آزادی با اشاره به دستگیری اعضای باند ۶ نفره کلاهبرداری در سنندج، افزود: این باند با سو استفاده از اعتماد فروشندگان و اقدام به خریداری عمده وسایل از آنان به ۱۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف، که در این رابطه نیز ۲۲ نفر شاکی شناسایی شد.
وی در ادامه به کشف ۶۵ فقره سرقت خبر داد و افزود: در جریان طرح ۶۲ نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع : مهر نیوز