کشف ۱۹ قبضه سلاح شکاری در مرز سردشت

به گزارش سردبیر پرس به نقل از مرزبانی آذربایجان غربی، سرهنگ عباس مرادی در این زمینه افزود: در راستای طرح اطلاعاتی و عملیاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان سلاح و مهمات قصد دارند تعدادی سلاح و مهمات غیر مجاز را وارد خاک کشور کنند، بلافاصله موضوع در دستور کار مرزبانان قرار گرفت. وی ادامه داد: مرزبانان […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از مرزبانی آذربایجان غربی، سرهنگ عباس مرادی در این زمینه افزود: در راستای طرح اطلاعاتی و عملیاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان سلاح و مهمات قصد دارند تعدادی سلاح و مهمات غیر مجاز را وارد خاک کشور کنند، بلافاصله موضوع در دستور کار مرزبانان قرار گرفت.
وی ادامه داد: مرزبانان با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در منطقه، یک قاچاقچی را حین ورود به کشور مشاهده که طی عملیاتی با زمینگیر کردن آن، ۱۹ قبضه سلاح شکاری کشف کردند.
جانشین فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه قاچاقچی سلاح که از حضور مرزبانان غافلگیر شده بود به سمت خاک کشور مقابل متواری شد، تصریح کرد: مرزبانان زحمت کش استان به طور شبانه روزی و با تیزبینی و درایت، بر مرزهای حوزه استحفاظی اشراف کامل داشته و با تمام توان مانع ورود سلاح و مهمات و تجهیزات و قاچاق انواع کالا و عبور و مرور غیرمجاز از مرزها می شوند.
سرهنگ مرادی اظهارکرد: تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری متهم این پرونده ادامه دارد.

منبع : مهر نیوز