کشف ۲۰۰ هزار عدد کپسول آنتی بیوتیک قاچاق

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ علی قاسم پور گفت: ۳۰ دی ماه تیم عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی در حال گشت زنی به یک دستگاه پراید وانت ۲ سرنشین که در حال تردد در خیابان خاوران بوده و در قسمت باری خودرو تعدادی کارتن با بسته بندی نامتعارف مشکوک و برای بررسی بیشتر به خودرو مراجعه […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ علی قاسم پور گفت: ۳۰ دی ماه تیم عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی در حال گشت زنی به یک دستگاه پراید وانت ۲ سرنشین که در حال تردد در خیابان خاوران بوده و در قسمت باری خودرو تعدادی کارتن با بسته بندی نامتعارف مشکوک و برای بررسی بیشتر به خودرو مراجعه می‌کنند.
وی افزود: سرنشینان به محض مشاهده مأموران قصد خروج و ترک محل را داشتند که با هوشیاری مأموران و بستن مسیر خودرو متوقف و هر دو نفر دستگیر شدند و در بررسی اولیه از کارتن‌ها تعداد ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک به ارزش ۵ میلیارد ریال کشف شد.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه داروهای کشف شده از چرخه دارویی خارج شده‌اند بیان کرد: متهمان به جرم خود مبنی بر قاچاق داروهای کمیاب پزشکی اعتراف کردند که قصد انتقال دارو از تهران به شهرهای مرزی را داشته‌اند.
سرهنگ قاسم پور در پایان با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی پلیس برخورد با قاچاق کالا می‌باشد خاطرنشان کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی با دستور قضائی روانه زندان شدند.

منبع : مهر نیوز