کشف ۲۰ قبضه سلاح جنگی در دهلران

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار دلاور القاصی مهر صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انجام اقدامات فنی و پلیسی خاص مبنی بر فعالیت افرادی در امر خرید و فروش سلاح و مهمات به صورت گسترده و سازمان یافته در سطح شهرستان دهلران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم عملیاتی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار دلاور القاصی مهر صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انجام اقدامات فنی و پلیسی خاص مبنی بر فعالیت افرادی در امر خرید و فروش سلاح و مهمات به صورت گسترده و سازمان یافته در سطح شهرستان دهلران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم عملیاتی پلیس این شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان دهلران، موفق به شناسایی نحوه فعالیت متهمان با یک دستگاه موتورسیکلت و انتقال قاچاق سلاح جنگی و شکاری شدند.
فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقامات قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه، تعداد ۱۸ سلاح کلت کمری جنگی، ۲ قبضه سلاح کلاشینکف جنگی و ۱ قبضه سلاح شکاری را کشف کردند.
سردار القاصی مهر در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اطلاع از فعالیت قاچاقچیان سلاح و مهمات که آرامش مردم را برهم می‌زنند بلافاصله موضوع را به سامانه ۱۱۰ گزارش دهند.

منبع : مهر