کشف ۲۰ هزار ماسک غیربهداشتی و تقلبی در قرچک/یک نفر متهم دستگیر شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ یداله طهماسیان عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۲۰ هزار ماسک غیربهداشتی و تقلبی در قرچک خبر داد. طهماسیان در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران انتظامی پاسگاه داودآباد به منظور اهمیت سلامت شهروندان و برخورد با تولید و پخش محصولات آرایشی و بهداشتی غیر مجاز […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ یداله طهماسیان عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران از کشف ۲۰ هزار ماسک غیربهداشتی و تقلبی در قرچک خبر داد.
طهماسیان در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران انتظامی پاسگاه داودآباد به منظور اهمیت سلامت شهروندان و برخورد با تولید و پخش محصولات آرایشی و بهداشتی غیر مجاز از فعالیت یک واحد تولیدی غیرمجاز تولید ماسک جراحی مطلع شدند.
وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات تکمیلی، بررسی صحت و سقم موضوع و شناسایی واحد تولیدی مورد نظر و هماهنگی با مقام قضایی به محل اعزام و در بازرسی از آن ۲۰ هزار ماسک غیربهداشتی را کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک بیان داشت: در این رابطه یک متهم دستگیر شد که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.