کشف ۳۸۸ کیلوگرم تریاک در گلستان

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ فرزاد تاجره اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی موفق شدند در دو عملیات جداگانه ۳۸۸ کیلوگرم تریاک کشف کنند. وی افزود: در یکی از عملیات ها ماموران موفق شدند یکی از عوامل باند تهیه و توزیع مواد مخدر را که قصد داشت مواد […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ فرزاد تاجره اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی موفق شدند در دو عملیات جداگانه ۳۸۸ کیلوگرم تریاک کشف کنند.
وی افزود: در یکی از عملیات ها ماموران موفق شدند یکی از عوامل باند تهیه و توزیع مواد مخدر را که قصد داشت مواد افیونی را تحت پوشش بار تنور نانوایی با یک دستگاه کامیون به گلستان منتقل و تحویل دیگر اعضا دهد، شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و تیمی از ماموران به محور وردی غربی استان اعزام شدند.
وی ادامه داد: با هوشیاری ماموران خودرو مورد نظر به محض ورود به استان شناسایی که متهم اصلی پس از رسیدن به مکان مورد قصد تخلیه بار و تحویل آن به سه قاچاقچی دیگر را داشت که در عملیاتی ضربتی هر چهار نفر دستگیر شدند.
تاجره گفت: در بازرسی از تنور نانوایی، ۳۳۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد.
وی تصریح کرد: در این عملیات دو دستگاه زانتیا و پژو پارس و یک دستگاه کامیون توقیف و چهار قاچاقچی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: همچنین در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از سوداگران مرگ در شهرستان رامیان شدند.
تاجره افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضائی و در بازرسی از منزل متهم، ۵۸ کیلوگرم تریاک کشف شد.
وی گفت: در این عملیات هم یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
منبع : مهر نیوز