کشف ۴۱ کیلوگرم تریاک در آزاد راه «پل‌زال»

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار یحیی الهی امروز شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی حمل مقادیری مواد مخدر توسط دو سوداگر مرگ با دو دستگاه سواری در پوشش جابجایی مسافر از استان‌های جنوبی به شهرستان‌های همجوار، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار یحیی الهی امروز شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی حمل مقادیری مواد مخدر توسط دو سوداگر مرگ با دو دستگاه سواری در پوشش جابجایی مسافر از استان‌های جنوبی به شهرستان‌های همجوار، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان چگنی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه در محورهای مواصلاتی لرستان مستقر و با شناسایی دو دستگاه سواری مربوطه آنها را در آزاد راه «پل زال» متوقف کردند.
فرمانده انتظامی لرستان، گفت: در بازرسی از این خودروها مقدار ۴۱ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.
سردار الهی با اشاره به دستگیری دو سوداگر مرگ در این رابطه، عنوان کرد: مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر از اولویت‌های اصلی پلیس است و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

منبع : مهر نیوز