کشف ۵۰۰ کیلوگرم تریاک در گلستان/۳ نفر دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ فرزاد تاجره ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی یکی از سوداگران مرگ شدند. جانشین فرمانده انتظامی گلستان افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مشخص شد متهم قصد جابجایی مواد افیونی با یک دستگاه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ فرزاد تاجره ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی یکی از سوداگران مرگ شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مشخص شد متهم قصد جابجایی مواد افیونی با یک دستگاه کامیون از شرق کشور به گلستان را دارد که مراتب در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی گفت: با تلاش ماموران، خودروی مورد نظر در محور جنگل گلستان شناسایی و طی عملیاتی موفقیت آمیز متوقف شد.

تاجره بیان کرد: در بازرسی از این کامیون، ۴۶۰ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم هم دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: همچنین طی عملیاتی دیگر ماموران حین کنترل محورهای شرقی استان، در محدوده «تنگراه» به دو دستگاه پژو مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این دو خودرو ۴۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه متهم هم دستگیر شدند.

تاجره با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، گفت: مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی است لذا مقابله قاطعانه با سوداگران مرگ از اولویت‌های پلیس گلستان است.
منبع : مهر نیوز