کشف ۵ فقره سرقت در زیرکوه / ۶ سارق دستگیر شدند

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی سلمانی بیان کرد: با وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان زیرکوه و ایجاد جو نارضایتی برای شهروندان، طرح مبارزه با دستگیری سارقان در این شهرستان اجرایی شد. وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان زیرکوه با انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی شش […]

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی سلمانی بیان کرد: با وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان زیرکوه و ایجاد جو نارضایتی برای شهروندان، طرح مبارزه با دستگیری سارقان در این شهرستان اجرایی شد.
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان زیرکوه با انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی شش نفر سارق را شناسایی و در چند عملیات ضربتی سارقان را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه بیان داشت: سارقان دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به پنج فقره سرقت اعتراف کردند و متهمان به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ سلمانی اظهار کرد: با توجه به ابلاغ پیام‌های حضوری و تلفنی مردم بابت تقدیر از اقدامات پلیس و در جهت رضایت مردمی، طرح‌های اقتداری همچنان در دستور کار پلیس بوده و کماکان از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردمی در جهت برخورد با مجرمان هستیم.