کمیته های پروژه مهر کهگیلویه و بویراحمد به شکل مستمر فعالیت کنند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد جمالی آرند ظهر شنبه در جلسه رؤسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، افزود: پروژه مهر نماد مدیریت مؤثر آموزش وپرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است‌ وی ابراز داشت: برای بازگشایی مطلوب مدارس نیاز به فعالیت کمیته‌های چندگانه پروژه مهر را داریم که […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد جمالی آرند ظهر شنبه در جلسه رؤسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، افزود: پروژه مهر نماد مدیریت مؤثر آموزش وپرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است‌
وی ابراز داشت: برای بازگشایی مطلوب مدارس نیاز به فعالیت کمیته‌های چندگانه پروژه مهر را داریم که نیازمند بازدید مستمر و میدانی از وضعیت مدارس است.
جمالی آرند بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در پروژه مهر تاکید کرد و ابراز داشت: برای بازگشایی مطلوب مدارس از همه ظرفیت‌های خیرین و دستگاه‌ها برای آغاز باشکوه سال تحصیلی استفاده کنید.
وی با تبریک رتبه اول کنکور تجربی به خانم فرناز حسن زاده از شهرستان بویراحمد و آقای شیخی رتبه اول منطقه سه در رشته ریاضی از شهرستان گچساران، گفت: خوشبختانه رتبه‌های خوب زیر ۱۰۰۰ توسط دانش آموزان در سطح استان کسب شد و بزودی در رابطه با وضعیت استان در این زمینه و برنامه‌های تحولی پیش رو اطلاع رسانی خواهیم کرد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: در زمینه ارتقا شاخص‌های آموزشی باید رؤسای آموزش و پرورش تلاش جهادی و شبانه روزی داشته باشند تا شاهد پویایی و بالندگی آموزش و پرورش باشیم.
وی در پایان گفت: خوشبختانه آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق در زمینه برگزاری کلاس‌های طرح تعمیق و تثبیت یادگیری کلاس‌های جبرانی در سطح کشور فعالیت خوب و قابل قبولی داشتند که شایسته تقدیر است.