کنسرسیوم صنایع الکترونیک در فارس راه‌اندازی شود

به گزارش سردبیر پرس، محمدهادی ایمانیه در بازدید از پردیس شرکت‌های دانش بنیان فارس با حضور جمعی از مسئولین حوزه دانش بنیان، تاکید کرد: زمان بندی مشخص برای تکمیل و تأمین اعتبار ساختمان‌های پردیس دانش بنیان تدوین شود. استاندار فارس بر لزوم تشکیل سه دفتر بازاریابی، جذب و راهنمایی متقاضیان جدید تشکیل دانش بنیان و […]

به گزارش سردبیر پرس، محمدهادی ایمانیه در بازدید از پردیس شرکت‌های دانش بنیان فارس با حضور جمعی از مسئولین حوزه دانش بنیان، تاکید کرد: زمان بندی مشخص برای تکمیل و تأمین اعتبار ساختمان‌های پردیس دانش بنیان تدوین شود.
استاندار فارس بر لزوم تشکیل سه دفتر بازاریابی، جذب و راهنمایی متقاضیان جدید تشکیل دانش بنیان و دفتر باز آموزی و ارتقا تکنولوژی تاکید کرد و گفت: برای ارتقای تکنولوژی‌های قدیمی باید باز آموزی و ارتقا در دستور کار قرار گیرد.
همچنین مقرر شد میز خدمت جمع بندی مشکلات ۴۰۴ شرکت دانش بنیان با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط برگزار شود.
ایمانیه عنوان کرد: شیراز به عنوان قطب الکترونیک کشور باید در تولید تجهیزات پزشکی سهم بیشتری ایفا کند و زمینه حضور و بازدید مدیران صنایع بزرگ کشور از پردیس دانش بنیان فارس برای استفاده حداکثری محصولات شرکت‌ها و انعقاد تفاهم نامه فراهم شود.
او با پیشنهاد اینکه کنسرسیوم صنایع الکترونیک در استان راه‌اندازی شود، خاطرنشان کرد: تمام فعالین این حوزه وارد این کنسرسیوم شوند تا گام‌های مهمی در راستای ارتقا جایگاه فارس و جنوب کشور در بخش الکترونیک برداشته شود.
استاندار فارس افزایش ریه‌های تنفسی غرب شیراز را لازم و ضروری دانست و بیان کرپ: استفاده از پساب پردیس برای گسترش فضای سبز در منطقه شمال غرب شیراز اقدامی ارزشمند است.

منبع : مهر نیوز