کنگره حزب ندا ۳۱تیر برگزار می‌شود/ ‌رابطه«خرازی»با ما قطع نمی‌شود

سعید نورمحمدی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، درباره برنامه‌های آینده حزب ندای ایرانیان پس از خداحافظی «صادق خرازی» دبیرکل این حزب، گفت: هفتمین کنگره ندای ایرانیان در ۳۱ تیرماه امسال با شعار «مطالبه‌گری جامعه مدنی و پاسخگویی حاکمیت» برگزار می‌شود که در این کنگره ابتدا اعضای شورای مرکزی […]

سعید نورمحمدی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، درباره برنامه‌های آینده حزب ندای ایرانیان پس از خداحافظی «صادق خرازی» دبیرکل این حزب، گفت: هفتمین کنگره ندای ایرانیان در ۳۱ تیرماه امسال با شعار «مطالبه‌گری جامعه مدنی و پاسخگویی حاکمیت» برگزار می‌شود که در این کنگره ابتدا اعضای شورای مرکزی تعیین و سپس با رأی اعضای شورای مرکزی، دبیرکل جدید انتخاب می‌شود. همچنین در این مراسم از مسئولان قوای سه‌گانه مطالبه‌گری خواهد شد.
وی پیرامون گزینه‌های احتمالی برای انتخاب دبیرکل حزب متبوعش، افزود: مجید فراهانی به دلیل سابقه سیاسی بالا و تجربه بسیاری که در امور مدیریتی حزب دارد، از گزینه‌های اصلی است. از دیگر گزینه‌ها نیز شهاب طباطبایی است که قائم مقام خرازی بود، محمدعلی محسنی بندپی نماینده مردم نوشهر و چالوس هم با توجه به اینکه می‌توانند سیاست و آکادمی را باهم پیوند بزنند، از گزینه‌های احتمالی دیگر محسوب می‌شود.
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: محمد بیرانوندی نماینده سابق خرم‌آباد در مجلس، سجاد سالک از مدیران سابق وزارت ورزش که در گذشته معاون سیاسی حزب بودند و همچنین عیسی چمبر که دو دوره معاون اجرایی حزب بودند نیز می‌توانند از گزینه‌های دیگر در انتخاب دبیرکل جدید باشند.
نورمحمدی با اشاره به حفظ رابطه خرازی با حزب ندای ایرانیان، گفت: قطعاً رابطه خرازی با حزب، یک رابطه معنوی باقی می‌ماند و او مانند یک فرد بزرگ در حزب محسوب می‌شود. حزب خودش را نیازمند و مدیون خرازی می‌داند. او در تأسیس و مسیر پیشرفت حزب تلاش کرده و هزینه‌های مادی و معنوی بسیاری را پرداخته است.
وی تاکید کرد: حزب ندای ایرانیان دو دوره کنگره خویش را به تأخیر انداخت تا بتواند بیشتر از حضور خرازی استفاده کند و او را مجاب به ادامه همکاری کند، اما متأسفانه شرایط طبق میل حزب پیش نرفت.
منبع : مهر نیوز