کوبا حمله رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، «برونو رودریگز» وزیر خارجه کوبا تاکید کرد که کشورش حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را به شدت محکوم می کند. وی در حساب کاربردی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: عملیات نظامی جدید اسرائیل علیه نوار غزه که منجر به کشته شدن شمار زیادی غیر نظامی […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المیادین، «برونو رودریگز» وزیر خارجه کوبا تاکید کرد که کشورش حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را به شدت محکوم می کند.
وی در حساب کاربردی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: عملیات نظامی جدید اسرائیل علیه نوار غزه که منجر به کشته شدن شمار زیادی غیر نظامی و انسان بی گناه شد را به شدت محکوم می کنیم.
وی افزود: این اقدام جنایتکارانه تهدیدی علیه صلح و ثبات در منطقه خاورمیانه است.
این اظهارات وزارت خارجه کوبا در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه در حالی مطرح می شود که درگیری میان گروه های مقاومت فلسطین و تل آویو متوقف و از شب گذشته میان دو طرف آتش بس اعلام شده است.
بر اساس اعلام منابع خبری، آتش بس پس از تحقق کامل مطالبات جنبش جهاد اسلامی فلسطین اجرایی شد.
بر همین اساس، منابع مذکور بندهای توافق آتش‌بس بین مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی در غزه را اینگونه اعلام کرده‌اند، آزادی بسام السعدی رهبر اسیر جهاد اسلامی و اسیر خلیل عواوده، بازگشایی تمامی گذرگاه‌های باریکه غزه، ازسرگیری سوخت‌رسانی به غزه از روز دوشنبه و کاهش محاصره غزه.

منبع : مهر نیوز