کوهنوردان بسیجی کشور به قله تفتان صعود کردند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، صبح امروز سه شنبه، همزمان با فرارسیدن هفته وحدت، برنامه صعود کوهنوردان بسیجی سراسر کشور به قله تفتان در سیستان و بلوچستان برگزار شد و در این برنامه، تعداد ۱۱۰ کوهنورد از ۲۳ استان کشور حضور داشته و توانستند به قله تفتان در قلب استان سیستان و بلوچستان صعود کنند. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، صبح امروز سه شنبه، همزمان با فرارسیدن هفته وحدت، برنامه صعود کوهنوردان بسیجی سراسر کشور به قله تفتان در سیستان و بلوچستان برگزار شد و در این برنامه، تعداد ۱۱۰ کوهنورد از ۲۳ استان کشور حضور داشته و توانستند به قله تفتان در قلب استان سیستان و بلوچستان صعود کنند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در حاشیه این برنامه، گفت: حوزه تربیتی اسلام تک وجهی نیست و در آن به موارد بسیار زیادی تاکید شده است.
سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی افزود: آن چیزی که از تعالیم دینی و عمل بزرگان ما بر می‌آید، این است که همواره بر ورزش و تربیت جسم تاکید فراوان شده، ورزش هم تربیت کننده جسم است و هم تربیت کننده روح انسان می‌باشد.
وی با اشاره به روایتی از معصومین مبنی بر عزیز بودن مؤمن سالم، گفت: شما عزیزان به سلامت جسم اهتمام دارید، سلامتی جسم برای همه مهم است و همگان باید به آن توجه کنند.
شفائی تصریح کرد: بسیجیان و مدافعان انقلاب اسلامی زمانی موفق خواهند شد و توفیقات فراوانی را کسب می‌کنند که تن سالم داشته باشد.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خطاب به کوهنوردان شرکت کننده در این همایش، تاکید کرد: از شما که از راه‌های دور و نزدیک به اینجا آمده‌اید، می‌خواهم که سفیران فرهنگی خوبی برای مردمان این استان باشید. مردم اینجا بسیار مهمان نواز هستند و اهتمام ویژه ای به وحدت دارند.
وی اضافه کرد: آن چیزی که دشمنان ما از آن هراس و واهمه دارند مسئله وحدت می‌باشد و به خاطر همین تلاش دارند تا با داد و فریاد و دروغ پردازی اختلافات ما را به جهانیان مخابره کنند.