گاز قطع شده همه ۱۷ هزار مشترکان در تربت جام وصل شد

به گزارش سردبیر پرس، حسن افتخاری اظهار کرد: برای انجام هر زودتر وصل گاز مشترکان، ۵۰ گروه کاری از شهرهای تربت‌حیدریه، فریمان و خود شهرستان تربت جام و دولت آباد فعالیت کردند. مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: عملیات وصل گاز مشترکان در تربت جام از عصر دیروز، دوشنبه آغاز شد و تا ساعت […]

به گزارش سردبیر پرس، حسن افتخاری اظهار کرد: برای انجام هر زودتر وصل گاز مشترکان، ۵۰ گروه کاری از شهرهای تربت‌حیدریه، فریمان و خود شهرستان تربت جام و دولت آباد فعالیت کردند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی ادامه داد: عملیات وصل گاز مشترکان در تربت جام از عصر دیروز، دوشنبه آغاز شد و تا ساعت یک بامداد امروز ادامه داشت و با توجه به اینکه وصل مجدد گاز باید خانه به خانه انجام شود و بعداز نیمه شب بیشتر مردم خواب هستند عملیات وصل گاز متوقف و از ساعت ۶ امروز دوباره آغاز شد و لحظاتی قبل به پایان رسید.
وی با تشکر از صبر و بردباری مردم و همراهی دیگر مشترکان در مصرف بهینه گاز اظهار داشت: با توجه به حضور هوای سرد تا نیمه بهمن ماه همچنان نیازمند همراهی مردم برای تأمین پایدار گاز هستیم.
افتخاری افزود: در چالش فعلی علاوه بر حضور رئیس جمهور در ستاد شرکت ملی گاز ایران، عالی‌ترین مقام وزارت نفت نیز در محل شهرستان تربت جام حاضر شد و دستورات حمایتی را صادر کرد و حضور میدانی وزیر نفت قوت قلب بسیار خوبی برای کارکنان صنعت گاز در استان شد.
منبع : مهر نیوز