گزارشگر پیشکسوت جنگ به برنامه «ماجرا» می رود

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، «ماجرا» عنوان یکی از برنامه‌های مستند رادیو صبا است، که در قالب مستند گزارشی با شعار هر نام آوری ماجرایی دارد، به بررسی دلایل شهرت افراد و ماجراهای معروف می‌پردازد.این برنامه روز یکشنبه ۴ اردیبهشت سالروز تاسیس اولین فرستنده رادیویی در ایران، به گرامیداشت […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، «ماجرا» عنوان یکی از برنامه‌های مستند رادیو صبا است، که در قالب مستند گزارشی با شعار هر نام آوری ماجرایی دارد، به بررسی دلایل شهرت افراد و ماجراهای معروف می‌پردازد.این برنامه روز یکشنبه ۴ اردیبهشت سالروز تاسیس اولین فرستنده رادیویی در ایران، به گرامیداشت روز رادیو می پردازد.
الهام حاجی نژاد تهیه کننده و گوینده این برنامه درباره این مستند گفت: مستند «ماجرا» به مناسبت روز رادیو در قالب گفتگوی مستند با مهدی فوادیان از پیشکسوتان رادیو راهی آنتن صبا می شود. فوادیان از گزارشگران رادیو در دوران جنگ است، که اجرای و گویندگی برنامه های ورزشی، مدیریت در رادیو پیام، آوا و رادیو ایران را در کارنامه کاری خود دارد.
وی در این گفتگو از ماجرای ورودش به رادیو می گوید و در این برنامه درد دل هایی درباره قدیمی های فراموش شده رادیو بیان می کند.
مستند «ماجرا» روز یکشنبه ساعت ۱۵ به تهیه کنندگی و گویندگی الهام حاجی نژاد از رادیو صبا پخش می شود.
منبع : مهر نیوز