گودبرداری علت ریزش ساختمانی در خیابان ۱۷ شهریور

‌به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در خصوص حادثه آوار و ریزش یک ساختمان واقع در خیابان ۱۷ شهریور خیابان ابوفاضلی گفت: این حادثه ساعت ۶.۱۱ دقیقه صبح امروز رخ داده است که در همان دقایق اول به سامانه ۱۲۵ گزارش شد. وی افزود: آتش نشانان سریعاً از دو […]

‌به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در خصوص حادثه آوار و ریزش یک ساختمان واقع در خیابان ۱۷ شهریور خیابان ابوفاضلی گفت: این حادثه ساعت ۶.۱۱ دقیقه صبح امروز رخ داده است که در همان دقایق اول به سامانه ۱۲۵ گزارش شد.
وی افزود: آتش نشانان سریعاً از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و مشاهده کردند این ساختمان داخل یکی از کوچه‌های باریک این محله است.
ملکی با اشاره به اینکه این ساختمان یک بنای دو طبقه قدیمی بوده است، گفت: وسعت این خانه ۶۰ متر بود که در ضلع شمالی آن یک گودبرداری به عمق یک متر انجام شده بود و به همین دلیل این ساختمان ریزش کرده بود.
وی با بیان اینکه ۱۳ نفر از اتباع افغانستانی در این ساختمان زندگی می‌کردند، گفت: یک پسر ۸ ساله و یک خانم ۷۰ ساله افغانستانی زنده از زیر آوار نجات داده شدند و تحویل عوامل اورژانس داده شدند.