گیتی‌پسند، مس را دبل کرد

سردبیر پرس/اصفهان تیم والیبال گیتی‌پسند در خانه نتیجه دور رفت را برابر مس رفسنجان تکرار کرد تا امیدش برای پلی‌آف قوت بگیرد. تیم والیبال گیتی‌پسند امروز (یکشنبه-۸ بهمن ماه) در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در ورزشگاه مخابرات میزبان مس رفسنجان بود که این دیدار خانگی در ۳ست پیاپی به سود میزبان به پایان […]

سردبیر پرس/اصفهان تیم والیبال گیتی‌پسند در خانه نتیجه دور رفت را برابر مس رفسنجان تکرار کرد تا امیدش برای پلی‌آف قوت بگیرد.
تیم والیبال گیتی‌پسند امروز (یکشنبه-۸ بهمن ماه) در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در ورزشگاه مخابرات میزبان مس رفسنجان بود که این دیدار خانگی در ۳ست پیاپی به سود میزبان به پایان رسید.
در ابتدا گیتی با ترکیب امیرحسین ساداتی، مصطفی رئیسیان، مهدی بیاتی، هومن باقری، محمد صادقی، رمضان صحبتی، شاهین توانا، سعید آقاجانی، مرصاد آقاجانی، شادمهر کمائی، محمدرضا مشیدی، آرمین رنجبر، ابوالفضل مهدیان و علی زارع بازی را آغاز کرد.
دست نخست این دیدار برای گیتی‌ها بهتر آغاز شد و با حساب ۲۵ بر ۲۱ این ست را به نام خود کرد. این برتری در ست دوم بیشتر شد و اختلاف امتیاز را به ۸ افزایش داد تا ۲۵ بر ۱۷ این ست نیز به نام میزبان شود.ست سوم برای مس بهتر از دو ست قبل بود، اما باز هم نتوانستند حریف گیتی‌پسند شوند و این دست و بازی را واگذار کردند.
به گزارش سردبیر پرس، مسابقه دور رفت دو تیم هم سه بر یک به سود نماینده اصفهان به پایان رسید و گیتی‌پسند بردهای خود برابر مس را دبل کرد تا با ۳۴ امتیاز فعلا تا پایان مسابقات این هفته راهی جایگاه دوم جدول شد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا