یادواره شهدای دانش آموز مناطق محروم و غزه در بهشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، به همت قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا عصر دوشنبه اولین یادواره شهدای دانش آموز مناطق محروم در روستای کیاسر بهشهر در بخش یانه سر و بزرگداشت ۳۶ هزار شهید دانش آموز کشور و گرامیداشت شهدای غزه برگزار شد. این مراسم معنوی با حضور مسؤول قرارگاه محرومیت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، به همت قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا عصر دوشنبه اولین یادواره شهدای دانش آموز مناطق محروم در روستای کیاسر بهشهر در بخش یانه سر و بزرگداشت ۳۶ هزار شهید دانش آموز کشور و گرامیداشت شهدای غزه برگزار شد.
این مراسم معنوی با حضور مسؤول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، حجت الاسلام رضاپور نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران، آخوندی بخشدار یانه سر بهشهر، نمایندگانی از آموزش و پرورش و سپاه بهشهر و با حضور دانش آموزان بخش یانه سر بهشهر در روستای کیاسر بهشهر برگزار شد.
رضا سلیمان نژاد مسؤول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، در این یادواره اظهار کرد: همه ما مهمان خان با کرامت شهدا هستیم و یادواره امروز گامی برای حرکت در مسیر شهداست تا مصمم‌تر از گذشته در این راه گام برداریم.
وی افزود: مراسم بزرگداشت نام و یاد شهدا باید ره توشه ما باشد و بتوانیم از این سفره بهره مند شویم.
مسؤول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا یادآور شد: باید به این فکر کنیم که چه شد که شهدا در این مسیر قرار گرفته و به جبهه رفتند.
وی گفت: تا زمانی که استعمار و باطل وجود دارد باید مبارزه شود.
سلیمان‌نژاد افزود: غزه مدتی است که درگیر جنگ با اسراییل است و مادامی که ظلم و ستم وجود دارد باید نیروهای آزادی خواه باشند و در برابر ظلم و ستم سردمدار بودند.
به گفته مسوول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، امروز غزه در دفاع از سرزمین و خانواده به صف شد.
حجت الاسلام محمدعلی رضاپور نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: این یادواره ابتکار خوب در این موقعیت حساس است.
نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران یادآور شد: مازندران دارای یکهزار و ۷۰۰ شهید دانش آموز است که بیش از ۱۰ درصد کل شهدای مازندران را تشکیل می‌دهند و باید در راستای عمل به وصیت شهدا و راه و روش شهدا ثابت قدم باشیم.

منبع : مهر نیوز