یخبندان صبحگاهی در البرز تا انتهای هفته

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی تا انتهای هفته است. وی ادامه داد: به موجب آن یخبندان صبحگاهی و به دلیل رخداد وارونگی دمایی روند افزایش آلاینده‌ها در استان […]

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی تا انتهای هفته است.
وی ادامه داد: به موجب آن یخبندان صبحگاهی و به دلیل رخداد وارونگی دمایی روند افزایش آلاینده‌ها در استان مورد انتظار است.
مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف همراه با یخبندان و غبارآلود است، بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۶ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۳- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی فردا آسمان البرز صاف همراه با یخبندان و غبار محلی است.
بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۶ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۳- درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

منبع : خبرگزاری مهر