یورش نظامیان صهیونیست به شرق نابلس

به گزارش سردبیر پرس به نقل از شهاب، منابع فلسطینی بامداد پنج شنبه از یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه بلاطه در شرق نابلس واقع در کرانه باختری خبر دادند. بر اساس این گزارش، نظامیان اشغالگر از ورود خودروهای امدادی به اردوگاه بلاطه همزمان با یورش به این اردوگاه و وقوع درگیری‌های مسلحانه ممانعت کردند. این […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از شهاب، منابع فلسطینی بامداد پنج شنبه از یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه بلاطه در شرق نابلس واقع در کرانه باختری خبر دادند.
بر اساس این گزارش، نظامیان اشغالگر از ورود خودروهای امدادی به اردوگاه بلاطه همزمان با یورش به این اردوگاه و وقوع درگیری‌های مسلحانه ممانعت کردند.
این در حالی است که خبرنگار الجزیره هم از زخمی شدن شماری از جوانان فلسطینی در تیراندازی نظامیان صهیونیست در جریان یورش به اردوگاه بلاطه خبر داد.
از سوی دیگر، منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به محله شرقی در شهر جنین و وقوع درگیری‌های مسلحانه خبر دادند.
لازم به ذکر است که گروه مقاومتی عرین الاسود به تازگی در پی یورش نظامیان صهیونیست به منطقه قدیمی نابلس با صدور بیانیه‌ای به تل آویو درباره تکرار عملیات خود هشدار داده بود.
گروه مقاومتی عرین الاسود با اعلام اینکه با یورش نظامیان اشغالگر به منطقه قدیمی شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری مقابله کرده است، افزود که زمان آرامش بازنخواهد گشت و هیچ آتش بس و صلحی با اشغالگران وجود ندارد.
عرین الاسود همچنین تاکید کرد که از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح با یورش نظامیان اشغالگر مقابله کرده و پیرامون این منطقه کمربند آتش تشکیل داده است.
در این بیانیه آمده است: گلوله رزمندگان عرین الاسود و بمب‌های آنها طی این سه ساعت بر سر اشغالگران می‌بارید و آنها زیر گلوله وارد شدند و زیر گلوله نیز خارج شدند.
این بیانیه می‌افزاید: زمان آرامش که رژیم اشغالگر به آن می‌بالید بازنخواهد گشت. رزمندگان ما امروز قوی‌تر هستند و مهمات بیشتری در اختیار داریم. ما هر روز قوی‌تر می‌شویم و شما ضعیف‌تر می‌شوید. به شما گفته‌ایم و مجدداً می‌گوئیم که جنگ ما با شما طولانی است و خسارت‌های شما زیاد است. شاهد آتش بس از سوی ما نخواهید بود و خواهیم دید که چه کسی، چه کسی را محاصره می‌کند.

منبع : مهر نیوز