یک شهید و سه مجروح در پی تیراندازی در فارس

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس اعلام کرد: در تیراندازی کور ۲ نفر ناشناس به سمت نیرو‌های بسیجی مدافع امنیت در شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی استان فارس، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند. اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: حدود ساعت ۱۹:۵۰ […]

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس اعلام کرد: در تیراندازی کور ۲ نفر ناشناس به سمت نیرو‌های بسیجی مدافع امنیت در شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی استان فارس، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند. اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: حدود ساعت ۱۹:۵۰ شنبه ۲۵ شهریور ۲ نفر راکب موتور سیکلت اقدام به تیراندازی کور با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت نیرو‌های بسیجی که در ضلع جنوبی میدان معلم شهرستان نورآباد ممسنی مستقر بودند، می‌کنند.
 
به گزارش ایرنا، دبیر و سخنگوی شورای تأمین استان فارس با اشاره به رذالت و زبونی دشمنان و معاندین نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: این حرکت‌های کور و مذبوحانه، نشان دهنده ضعف و ترس دشمنان از مقابله رو در رو با نیرو‌های مدافع امنیت و بسیجیان عزیز می‌باشد؛ ضاربین پس از این حمله کور که موجب آسیب رسیدن به ۴ نفر از عزیزان بسیجی از ناحیه سینه به بالا گردید، بلافاصله از محل متواری می‌شوند که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی در پی دستگیری آنان می‌باشند.
 
اسماعیل قزل سفلی افزود: متأسفانه در این حادثه یکی از عزیزان بسیجی به دلیل شدت جراحات وارده، به شهادت می‌رسد. یکی دیگر از مجروحین نیز به یکی از بیمارستان‌های شیراز اعزام شده و ۲ نفر دیگر از این عزیزان در شهرستان بستری و تحت مداوا می‌باشند که حال همه مجروحین پایدار و تحت کنترل می‌باشد.
 
معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس در پایان گفت: این خون‌های پاک، ریشه نظام مقدس اسلامی را استوار‌تر خواهد ساخت و دشمنان این مرز و بوم را نیز خار و ذلیل‌تر می‌سازد. قطعاً عوامل این حرکت جنایتکارانه دستگیر و به سزای عمل ننگین شان خواهند رسید.
 
شهرستان ممسنی در فاصله ۱۶۲ کیلومتری غرب شیراز در استان فارس قرار دارد.