یک طرح آموزشی ۱۲ کلاسه در شهرستان رشت افتتاح شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در نخستین روز دهه مبارک فجر، پروژه مقاوم سازی مدرسه ۱۲ کلاسه شهید رجایی رشت با حضور سرپرست فرمانداری رشت به بهره برداری رسید. برای پروژه مقاوم سازی مدرسه ۱۲ کلاسه شهید رجایی رشت اعتباری بیش از چهار میلیارد و ۳۱۵ میلیون تومان هزینه شده است. سرپرست فرمانداری رشت در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در نخستین روز دهه مبارک فجر، پروژه مقاوم سازی مدرسه ۱۲ کلاسه شهید رجایی رشت با حضور سرپرست فرمانداری رشت به بهره برداری رسید.
برای پروژه مقاوم سازی مدرسه ۱۲ کلاسه شهید رجایی رشت اعتباری بیش از چهار میلیارد و ۳۱۵ میلیون تومان هزینه شده است.
سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه این برنامه اظهار کرد: ۴۸۶ پروژه عمرانی بخش دولتی و خصوصی در شهرستان در این ایام بهره برداری می‌شود.
حمیدرضا امام پناهی ادامه داد: این پروژه‌ها با هزینه بیش از ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار احداث و تکمیل شده اند.
وی همچنین با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۶۵ طرح مربوط به بخش دولتی با اعتباری بیش از ۳۰۹ میلیارد تومان است، یادآور شد: از مجموع این طرح‌ها، ۲۱ پروژه نیز مربوط به بخش خصوصی با بیش از ۴۳۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
سرپرست فرمانداری رشت اضافه کرد: این تعداد پروژه هزار و ۵۸۱ فرصت شغلی ایجاد کرده که ۳۳۸ نفر مستقیم و ۱۲۴۳ نفر نیز غیر مستقیم است.
امام پناهی همچنین اظهار کرد: در دهه مبارک فجر کلنگ زنی هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن با اعتباری بیش از ۶۶۵ میلیارد تومان به زمین زده می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر