یک محور روستایی در شهرستان ثلاث باباجانی همچنان مسدود است

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در پی بارش‌های اخیر در استان کرمانشاه که به صورت برف در بعضی از شهرستان‌ها رخ داد، یک محور روستایی در شهرستان ثلاث باباجانی مسدود شده که تلاش‌ها برای بازگشایی آن در حال انجام است. وی افزود: ۱۱۰ محور روستایی استان کرمانشاه که در اثر […]

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در پی بارش‌های اخیر در استان کرمانشاه که به صورت برف در بعضی از شهرستان‌ها رخ داد، یک محور روستایی در شهرستان ثلاث باباجانی مسدود شده که تلاش‌ها برای بازگشایی آن در حال انجام است.

وی افزود: ۱۱۰ محور روستایی استان کرمانشاه که در اثر بارش برف اخیر مسدود شده بود با تلاش همکاران و انجام عملیات راهداری بازگشایی شده است.

مدیرکل راهداری کرمانشاه تصریح کرد: در استان کرمانشاه یک شهرستان بارش برف و کولاک و پنج شهرستان نیز بارش برف را گزارش کردند.

کرمی افزود: از مجموع محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه که بارش برف در آنها گزارش شده هفت محور شریانی و سه محور غیر شریانی بوده است.

مدیرکل راهداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: ۱۲۸ نفر از نیروهای انسانی و ۹۳ دستگاه از ماشین‌آلات راهداری درگیر انجام عملیات و بازسازی محورهای مواصلاتی هستند.

وی با اشاره به عملیات برف‌روبی در استان توسط راهداری افزود: یک‌هزار و ۳۹۰ کیلومتر باند از جاده‌های استان کرمانشاه برف‌روبی شده و در مجموع عملیات راهداری در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶۵ تن شن و نمک استفاده شده است.

کرمی بیان کرد: در هیچ یک از جاده‌های استان کرمانشاه ریزش اتفاق نیفتاده و نیازی به اسکان مسافرین نبوده اما به ۲۶ دستگاه خودرو که دچار مشکل شدند توسط راهداری کمک‌رسانی انجام شده است.

منبع : مهر نیوز