یک نقره و یک برنز دستاورد کاراته کاران کرمانشاهی در مسابقات مسکو

در این دوره از مسابقات مهدی خدابخشی و آتوسا گلشاد نژاد ، دو ورزشکار کرمانشاهی نشان نقره و برنز را برگردن آویختند . به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه ، رقابت‌های بین المللی کاراته، تحت عنوان (جایزه بزرگ مسکو) طی روز‌های ۳ تا ۶ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی روسیه باحضور ۶۰۰ کاراته کا از ۱۶ […]

در این دوره از مسابقات مهدی خدابخشی و آتوسا گلشاد نژاد ، دو ورزشکار کرمانشاهی نشان نقره و برنز را برگردن آویختند . به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه ، رقابت‌های بین المللی کاراته، تحت عنوان (جایزه بزرگ مسکو) طی روز‌های ۳ تا ۶ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی روسیه باحضور ۶۰۰ کاراته کا از ۱۶ کشور جهان برگزار شد و کاراته کا‌های ایرانی مجموعاً موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۵ نقره و ۴ برنز شدند که یک طلا و یک برنز سهم کاراته کاران کرمانشاهی بود.در این دوره از مسابقات مهدی خدابخشی و آتوسا گلشاد نژاد ، دو ورزشکار کرمانشاهی نشان نقره و برنز را برگردن آویختند .
در این مسابقات سارا بهمنیار موفق به کسب نشان طلا شد، محمود نعمتی، ، معصومه محسنیان، فاطمه سعادتی و لیلابرجعلی صاحب مدال نقره و مبینا حیدری،  امیر مهدی زاده و علیرضا حیدری  نیز صاحب نشان برنز شدند.

منبع : سردبیر پرس