یک کشته و ۶ مصدوم درپی انفجار در قسمتی از نیروگاه برق پرند

ساعت ۱۰:۳۲ صبح امروز و از طریق تماس با مرکز فوریت‌های امدادی ۱۱۵ وقوع یک مورد حادثه انفجار در قسمتی از نیروگاه برق واقع در شهر پرند اطلاع داده شد که درپی آن سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. رئیس اورژانس استان تهران از مصدومیت شش تن درپی وقوع انفجار در یک نیروگاه […]

ساعت ۱۰:۳۲ صبح امروز و از طریق تماس با مرکز فوریت‌های امدادی ۱۱۵ وقوع یک مورد حادثه انفجار در قسمتی از نیروگاه برق واقع در شهر پرند اطلاع داده شد که درپی آن سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. رئیس اورژانس استان تهران از مصدومیت شش تن درپی وقوع انفجار در یک نیروگاه برق در محدوده پرند خبرداد.
 
محمداسماعیل توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۱۰:۳۲ صبح امروز و از طریق تماس با مرکز فوریت‌های امدادی ۱۱۵ وقوع یک مورد حادثه انفجار در قسمتی از نیروگاه برق واقع در شهر پرند اطلاع داده شد که درپی آن سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
 
وی با اشاره به حضور امدادگران اورژانس در محل گفت:‌ با حضور عوامل امدادی در محل مشاهده شد که این حادثه در پی انفجار گاز و در بخشی از این نیروگاه رخ داده و درپی آن شش نفر دچار مصدومیت شده‌اند. در همین راستا نیز درخواست اعزام بالگرد اورژانس انجام شد و شش مصدوم حادثه به بیمارستان شهید مطهری انتقال داده شدند.
 
رئیس اورژانس استان تهران گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر نیز جان خود را از دست داد.