یک کشته و ۱۱ مصدوم در تصادف پراید و تیبا

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کرمان از برخورد یک دستگاه سواری پراید و یک تیبا در محور نگار به بهرامجرد با یک کشته و ۱۱ مصدوم خبر داد. به گزارش ایرنا، سیدمحمد صابری شامگاه دوشنبه ادامه داد: ساعت ۱۱:۴۳ امروز دوشنبه (۸ فروردین ماه)به دنبال دریافت گزارش برخورد سواری پراید و تیبا در ابتدای […]

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کرمان از برخورد یک دستگاه سواری پراید و یک تیبا در محور نگار به بهرامجرد با یک کشته و ۱۱ مصدوم خبر داد.
به گزارش ایرنا، سیدمحمد صابری شامگاه دوشنبه ادامه داد: ساعت ۱۱:۴۳ امروز دوشنبه (۸ فروردین ماه)به دنبال دریافت گزارش برخورد سواری پراید و تیبا در ابتدای محور نگار به بهرامجرد (از توابع شهرستان بردسیر) بلافاصله ۳ تیم فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در پی این حادثه متاسفانه ۱ مَرد حدودا ۳۰ ساله بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان باخت و ۱۱ نفر مصدوم شدند که مصدومان بعد از رهاسازی و اقدامات درمانی مناسب، توسط تیم های فوریت های پزشکی به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.
صابری عنوان کرد: ۱۱ مصدوم این حادثه شامل ۶ کودک با رده سنی ۱ الی ۱۳ ساله و ۲ مرد و ۳ زن با رده سنی ۱۷ الی ۴۹ ساله می باشند.
وی ادامه داد: حال عمومی ۲ نفر از مصدومان این حادثه وخیم گزارش شده است.
محور بهرامجرد – نگار یکی از حادثه خیزترین محورهای مواصلاتی در استان کرمان است. نگار یکی از شهرهای شهرستان بردسیر و بردسیر در فاصله ۶۰ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.