۱۰۰ درصد خدمات برق در زنجان به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فتح‌الله حقیقی صبح سه شنبه در جلسه افتتاح همزمان پنج طرح بزرگ شبکه توزیع نیروی برق در محل شرکت توزیع برق زنجان، گفت: شرکت توزیع برق زنجان در برق رسانی به روستاهای فاقد برق عملکرد بسیار خوبی دارد. وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد خدمات برق در استان زنجان به […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، فتح‌الله حقیقی صبح سه شنبه در جلسه افتتاح همزمان پنج طرح بزرگ شبکه توزیع نیروی برق در محل شرکت توزیع برق زنجان، گفت: شرکت توزیع برق زنجان در برق رسانی به روستاهای فاقد برق عملکرد بسیار خوبی دارد.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد خدمات برق در استان زنجان به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود، اظهار کرد: این در واقع یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

استاندار زنجان به طرح برق امید اشاره کرد و گفت: با تلاش شرکت برق این امر محقق شده و از ۴۷۰ هزار مشترک ۱۱۰ هزار مشترک مشمول این طرح هستند.

حقیقی با بیان اینکه افتتاح پروژه‌ها موجب دلگرمی مردم و ناامیدی دشمنان می‌شود، تاکید کرد: بحث صرفه‌جویی موضوع مهمی است که باید به آن توجه کرد و در زنجان بیش از هشت درصد مشترکین در این الگو قرار گرفته‌اند و امیدواریم بیشتر هم شد.

وی از وزیر نیرو خواست در ارتباط با تکمیل بخش بخار نیروگاه سلطانیه مساعدت لازم را انجام دهد، ابراز داشت: امروز در استان زنجان ۸۰ میلیارد تومان پروژه برق در حال افتتاح است و به دستور مقام معظم رهبری بر اساس وظیفه گزارش فعالیت‌ها ارائه می‌شود تا مردم در جریان آن قرار بگیرند.

استاندار زنجان گفت: امروز بحث کرونا ویروس است که امروز هر کشوری بتواند خدمات غیرحضوری ارائه کند در واقع موفق بوده است.