۱۰۰ عنوان برنامه خدمت محور دهه فجر در آستارا اجرا می شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عنایت رضایی پور صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشرفت‌های این شهرستان مرزنشین پس از انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای نشان دادن عمق توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت به رفع محرومیت‌ها و نیازهای عمرانی کشور است. وی با بیان اینکه در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عنایت رضایی پور صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشرفت‌های این شهرستان مرزنشین پس از انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای نشان دادن عمق توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت به رفع محرومیت‌ها و نیازهای عمرانی کشور است.
وی با بیان اینکه در افتتاح و اجرای این طرح‌ها مردم حضور گسترده‌ای خواهند داشت و رسالت عمرانی و آبادانی دولت به عنوان یکی از سر رشته‌های خدمتگزاری ابلاغ می‌شود، افزود: در استان گیلان و آستارا با پیروزی انقلاب اسلامی زمینه رشد و توسعه آغاز شد و در این مدت پس از پیروزی انقلاب پیشرفت‌های بسیار چشمگیری در زمینه‌های مختلف ایجاد شده است.
رضایی پور با اشاره به اجرای ۱۰۰ برنامه عام المنفعه در دهه فجر امسال، گفت: برای اجرای این طرح‌ها که در زمینه شهرداری‌ها و خدمات، عمران شهری، معابر و آسفالت، احداث شبکه جمع آوری آب‌های سطحی شهر، تأمین روشنایی، احداث مسکن مددجویی و همچنین طرح‌های عمرانی مربوط به حوزه میراث فرهنگی و راهداری بوده ۵۲ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
فرماندار آستارا افتتاح پارک و میادین در سطح شهر آستارا، آسفالت شهری و خدمات مربوط به حوزه برق رسانی و اشتغالزایی را از مهمترین پروژه‌های عمرانی آستارا عنوان کرد که با حضور مسئولان استانی و محلی افتتاح خواهند شد.
رضایی پور خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال‌های پس از انقلاب را بی نظیر عنوان و تصریح کرد: در دنیای امروز تمام ملت‌های ستمدیده از پایداری ملت ایران الگو گرفته و این اصل یکی از ارزش‌های مهمی است که انقلاب اسلامی برای ملت و دولت ایران به ارمغان آورد.
وی با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، نورافشانی میادین، بوق کشتی‌ها، زنگ انقلاب، رژه خودرویی و موتوری و همچنین دیدار با خانواده شهدا همزمان با دهه فجر در شهرستان آستارا، افزود: امید آفرینی و آگاه سازی مردم باید در دستور کار رسانه‌ها باشد. وی با تاکید بر اینکه دهه فجر امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های قبل دارد، افزود: دشمن تمرکز خود را به کار گرفته که کشور را به ناکارآمدی متهم کند.
فرماندار آستارا، تصریح کرد: حضور حماسی مردم در مراسم‌ها و برنامه‌های امسال پشتیبانی از نظام محسوب می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر