۱۱۰۰ بسته گوشت قرمز بین خانواده‌های محروم خراسان شمالی توزیع شد

هاشم شیرازیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس از برگزاری هفتمین رزمایش مواسات توسط کانون‌های فرهنگی مساجد خراسان شمالی خبر داد و اظهار کرد: در این دوره هزار و ۱۰۰ بسته گوشت قرمز بین خانواده‌های نیازمند سطح استان توزیع خواهد شد. مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اشاره به نزدیکی به […]

هاشم شیرازیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس از برگزاری هفتمین رزمایش مواسات توسط کانون‌های فرهنگی مساجد خراسان شمالی خبر داد و اظهار کرد: در این دوره هزار و ۱۰۰ بسته گوشت قرمز بین خانواده‌های نیازمند سطح استان توزیع خواهد شد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اشاره به نزدیکی به ماه مبارک رمضان و نیاز بیشتر محرومان به کمک‌های معیشتی، گفت: این بسته‌های معیشتی به صورت ماهانه بین خانواده‌های محروم توزیع می‌شود.
وی افزود: شهرستان بجنورد ۳۶۸ سهم از این بسته‌ها دارد و شهرستان‌های اسفراین و شیروان نیز هر کدام از ۱۵۲ بسته بهره مند می‌شوند؛ سایر شهرستان‌ها نیز سهمیه‌های مختلفی دارند.
شیرازیان در انتها گفت: پیش از این و در مراحل قبل رزمایش که از ابتدای سال گذشته آغاز شده است، بیش از ۶ هزار خانواده از بسته‌های گوشت نذری خیرخواهانه بهره‌مند شدند.