۱۱۳۸بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند /فوت ۱۸ نفر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ظهر روز گذشته شنبه ۱۷ مهرماه مهر ماه تا ظهر امروز ۱۸ مهر ماه سه هزار و ۵۸۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند. از بین مراجعه کنندگان مشکوک به کرونا به مراکز […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ظهر روز گذشته شنبه ۱۷ مهرماه مهر ماه تا ظهر امروز ۱۸ مهر ماه سه هزار و ۵۸۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.
از بین مراجعه کنندگان مشکوک به کرونا به مراکز درمانی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۱۳۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا بوده‌اند که ۳۱۹ نفر از آنها در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۷۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
در حال حاضر نیز یک هزار و ۸۷۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۸۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۸ نفر بوده است که تاکنون تست ۱۱ نفر مثبت اعلام شده است.

منبع : خبرگزاری مهر