۱۱۶ پروژه دهه فجر در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، یحیی یوسف پور بعدازظهر سه شنبه همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر در جلسه شورای اداری شهرستان، گفت: ۲۳ طرح در بحث عمرانی است که ۶۳ میلیارد تومان برای آن اعتبار، اختصاص پیدا کرده است. وی افزود: ۸۰ طرح سرمایه گذاری با رویکرد ایجاد گلخانه‌های کوچک مقیاس و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، یحیی یوسف پور بعدازظهر سه شنبه همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر در جلسه شورای اداری شهرستان، گفت: ۲۳ طرح در بحث عمرانی است که ۶۳ میلیارد تومان برای آن اعتبار، اختصاص پیدا کرده است.
وی افزود: ۸۰ طرح سرمایه گذاری با رویکرد ایجاد گلخانه‌های کوچک مقیاس و بزرگ مقیاس در روستاهای قائم‌شهر، با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد که تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت به این طرح‌ها ۳۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان بوده‌است.
فرماندار قائمشهر از افتتاح ۱۳ طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد و بیان کرد: ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از این مبلغ را تسهیلات دولت در اختیار این بهره برداران گذاشته شده‌است.
یوسف پور در ادامه گفت: یک طرح با اعتباری بالغ و یک و نیم میلیون تومان در ایام دهه فجر در شهرستان قائم‌شهر کلنگ‌زنی خواهد شد.

منبع : مهر نیوز