۱۱ هزار مسافر روز گذشته از مرز مهران تردد ‌کردند

سید زاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: این مدت (روز گذشته) ۹ هزار و ۴۳۳ مسافر ایرانی از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۷۴۰ نفر ورود و هفت هزار و ۶۹۳ نفر نیز از کشور خارج شده‌اند. وی افزود: در این بازه زمانی (۱۵ […]

سید زاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: این مدت (روز گذشته) ۹ هزار و ۴۳۳ مسافر ایرانی از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۷۴۰ نفر ورود و هفت هزار و ۶۹۳ نفر نیز از کشور خارج شده‌اند.
وی افزود: در این بازه زمانی (۱۵ مردادماه) ۲ هزار و ۵۵ نفر اتباع خارجی از مرز مهران تردد داشته که از این تعداد ۴۲۶ نفر ورود و یک هزار و ۶۲۹ نفر نیز از طریق مرز مهران از کشور خارج شده‌اند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام جمع کل تردد مسافر و زائران از مرز مهران را در روز گذشته ۱۱ هزار و ۴۸۸ نفر بیان کرد و یادآور شد: از این تعداد ۲ هزار و ۱۶۶ نفر وارد کشور و ۹ هزار و ۳۲۲ نفر نیز از کشور خارج شده‌اند.
چشمه خاور تاکید کرد: این افراد کسانی بوده‌اند که علاوه بر روادید، برگه تزریق واکسن داشته‌اند.
وی اضافه کرد: در ایام اربعین و بازگشت زائران به کشور گیت های بیماریابی در ورودی مرز بین المللی مهران به کشور فعال هستند.
وی ادامه داد: همچنین در این ایام و بر اساس نظام مراقبت افرادیکه از طریق مرز مهران وارد کشور می‌شوند، غربالگری و از آن دسته افرادیکه مشکوک به بیماری باشند، نمونه گیری به عمل می‌آید.

منبع : مهر