۱۲مرکز فعال اهدا خون استان تهران در تاسوعا و عاشورا باز است

محمدرضا مهدی زاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: ۱۲ مرکز فعال اهدا خون در استان تهران میزبان عزاداران سیدالشهدا (ع) در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی است. وی افزود: روز تاسوعا مراکز اهدا خون وصال، شهرری، تهرانپارس، ستاری و پیروزی از ساعت ۸ تا ۲۴و نیز مراکز صدر، چیذر، نارمک، شهریار، ورامین […]

محمدرضا مهدی زاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: ۱۲ مرکز فعال اهدا خون در استان تهران میزبان عزاداران سیدالشهدا (ع) در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی است.
وی افزود: روز تاسوعا مراکز اهدا خون وصال، شهرری، تهرانپارس، ستاری و پیروزی از ساعت ۸ تا ۲۴و نیز مراکز صدر، چیذر، نارمک، شهریار، ورامین و گروه‌های سیار اهدا خون در بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س) شهرری و هیأت سجادیه اسلامشهر از ساعت ۱۷ تا ۲۴ و مرکز امامزاده جعفر (ع) پیشوا از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای عزاداران حسینی و داوطلبان برای اهدا خون هستند.
این مسئول افزود: در روز عاشورای حسینی نیز مراکز اهدا خون وصال، شهرری، تهرانپارس و ستاری از ساعت ۷ الی ۲۴ و مراکز صدر، چیذر، نارمک، شهریار و ورامین از ساعت ۷ تا ۱۶ و گروه‌های سیار اهدا خون در بیمارستان خیریه صدیقه زهرا (س) شهرری و هیأت سجادیه اسلامشهر و امامزاده جعفر (ع) پیشوا از ساعت ۹ الی ۱۷ پذیرای مردم خیر تهران است.